Kontakt
Wyroby silikonowe
Wyroby gumowe
Usługi
O nas
Węże silikonowe
Sznury silikonowe
Płyty silikonowe
Uszczelki silikonowe
Uszczelki gumowe
Płyta gumowa SBR
Płyta gumowa termoodporna EPDM
Płyta gumowa olejoodporna NBR
Oferta

Wysokiej klasy gumowe profile

Guma kauczukowa wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością, m.in. na działanie zróżnicowanych temperatur czy też pary wodnej. Dlatego powstające z niej profile gumowe są powszechnie stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Są niezawodne, gdy chodzi o izolację termiczną, zabezpieczenie przed wstrząsami czy też uszczelnienie oraz w wielu innych zastosowaniach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ARTSIL oferuje nowoczesne gumowe profile o szerokim spectrum zastosowań. Wybierz naszą ofertę, jeżeli potrzebujesz niezawodnych profili, które będą w 100% dostosowane do Twoich wymagań technicznych.

Profile gumowe, które spełnią Twoje oczekiwania

Wiele lat doświadczenia w branży gumowej, zaawansowany park maszynowy i wiedza ekspercka naszego zespołu pozwalają nam tworzyć gumowe profile, które wpisują się w nawet najbardziej wyśrubowane wymagania techniczne. Skorzystaj z naszych rozwiązań, jeżeli w kwestii jakości nie uznajesz kompromisów.

ARTSIL zaoferuje Ci profile gumowe:

  • o różnorodnych kształtach i grubościach – precyzyjnie dopasowane do planowanego zastosowania, również produkowane na indywidualne zamówienie,
  • o różnych stopniach twardości oraz, ewentualnie, typach zbrojeń – rozumiemy, że gumowe profile mają wiele różnorodnych zastosowań, a naszym zadaniem jest stworzenie takiego wyrobu, który nie zawiedzie,
  • wykonane z wysokiej klasy mieszanek gumowych pochodzących od sprawdzonych wytwórców – nasze wyroby spełniają wszystkie europejskie normy i mogą być stosowane bez obawy o jakość.

Profile gumowe ARTSIL sprawdzą się m.in. podczas produkcji okien i drzwi, w przemyśle budowlanym, konstrukcjach stalowych czy też przy produkcji maszyn. Aby poznać dokładniej ich parametry techniczne, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Gwarantujemy doradztwo techniczne przy doborze parametrów profilów, krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia oraz konkurencyjne warunki finansowe współpracy.


Oferta
Kontakt
Wyroby silikonowe
Wyroby gumowe
Usługi
O nas