Profile gumowe

Wysokiej klasy gumowe profile

Guma kauczukowa wyróżnia się bardzo dużą wytrzymałością, m.in. na działanie zróżnicowanych temperatur czy też pary wodnej. Dlatego powstające z niej profile gumowe są powszechnie stosowane w wielu gałęziach przemysłu. Są niezawodne, gdy chodzi o izolację termiczną, zabezpieczenie przed wstrząsami czy też uszczelnienie oraz w wielu innych zastosowaniach. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klientów, ARTSIL oferuje nowoczesne gumowe profile o szerokim spectrum zastosowań. Wybierz naszą ofertę, jeżeli potrzebujesz niezawodnych profili, które będą w 100% dostosowane do Twoich wymagań technicznych.

Profile gumowe, które spełnią Twoje oczekiwania

Wiele lat doświadczenia w branży gumowej, zaawansowany park maszynowy i wiedza ekspercka naszego zespołu pozwalają nam tworzyć gumowe profile, które wpisują się w nawet najbardziej wyśrubowane wymagania techniczne. Skorzystaj z naszych rozwiązań, jeżeli w kwestii jakości nie uznajesz kompromisów.

ARTSIL zaoferuje Ci profile gumowe:

  • o różnorodnych kształtach i grubościach – precyzyjnie dopasowane do planowanego zastosowania, również produkowane na indywidualne zamówienie,
  • o różnych stopniach twardości oraz, ewentualnie, typach zbrojeń – rozumiemy, że gumowe profile mają wiele różnorodnych zastosowań, a naszym zadaniem jest stworzenie takiego wyrobu, który nie zawiedzie,
  • wykonane z wysokiej klasy mieszanek gumowych pochodzących od sprawdzonych wytwórców – nasze wyroby spełniają wszystkie europejskie normy i mogą być stosowane bez obawy o jakość.

Profile gumowe ARTSIL sprawdzą się m.in. podczas produkcji okien i drzwi, w przemyśle budowlanym, konstrukcjach stalowych czy też przy produkcji maszyn. Aby poznać dokładniej ich parametry techniczne, skontaktuj się z naszymi ekspertami.

Gwarantujemy doradztwo techniczne przy doborze parametrów profilów, krótki okres oczekiwania na realizację zlecenia oraz konkurencyjne warunki finansowe współpracy.