Profile silikonowe

Profile silikonowe dla wymagających

Wykonane z silikonu elementy znajdują szerokie zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu dzięki swoim własnościom. Profile silikonowe są:

  • odporne na działanie temperatur – zarówno bardzo niskich, jak i bardzo wysokich,
  • doskonałymi izolatorami – pozwalają efektywniej utrzymać temperaturę,
  • bezpieczne w stosowaniu m.in. produktami spożywczymi oraz wodą pitną,
  • obojętne chemicznie i nietoksyczne.

Dlatego można uznać je za nowoczesny materiał, który spełnia oczekiwania szerokiego grona Klientów. Jeśli chcesz zamówić profil silikonowy, skorzystaj z oferty ARTSIL. Jesteśmy doświadczonym producentem wyrobów silikonowych i oferujemy Ci najwyższej jakości materiały – takie, które zawsze sprostają oczekiwaniom.

Jak możesz wykorzystać profil silikonowy?

Profile silikonowe są chętnie wykorzystywane m.in. w przemyśle, budownictwie oraz transporcie. Sprawdzają się wszędzie tam, gdzie dochodzi do ekspozycji na wymagające warunki środowiskowe – np. działanie wysokich oraz niskich temperatur, szkodliwych chemicznych substancji, ozonu itp. Są zatem stosowane np.:

  • w przemyśle piekarniczym oraz cukierniczym,
  • w urządzeniach chłodniczych oraz klimatyzacyjnych,
  • w branży oświetleniowej – jako uszczelnienia do lamp,
  • w przetwórstwie mięsnym.

Profile silikonowe na zamówienie

Rozumiemy, że do konkretnych zastosowań potrzebny Ci jest profil silikonowy o bardzo konkretnych parametrach technicznych. Dlatego dysponujemy innowacyjnym i rozbudowanym parkiem maszynowym, w którym wykonujemy profile silikonowe w pełni dopasowane do indywidualnych oczekiwań Klientów. Skontaktuj się z nami i przedstaw swoje potrzeby, a nasi eksperci stworzą profil silikonowy o rozmiarze, kształcie oraz właściwościach, jakich poszukujesz.

Pamiętaj: Twoje zadowolenie jako Klienta jest dla nas najważniejsze. Dlatego podczas produkcji dbamy o każdy detal i troszczymy się, aby każdy profil silikonowy był idealnie dopasowany do oczekiwań. Poza jakością zwracamy także uwagę na koszty produkcji. Z tego względu możemy Ci zapewnić bardzo konkurencyjne ceny wszystkich wyrobów.